W razie pytań
prosimy o kontakt.
58 785 76 06
(pon. - pt. 7:00-15:00)
biuro@e-worek.pl

Gruz, ziemia, odpady poremontowe? W zależność od rodzaju i objętości odpadów oferujemy ich wywóz w różnego rodzaju dostępnych workach i kontenerach. Szybko, terminowo, bez zbędnych formalności.

Worki Big Bag na gruz i śmieci.

Na mniejsze przedsięwzięcia lub dla osób, które posiadają ograniczona przestrzeń polecamy worki Big Bag. Wykonane ze specjalistycznego materiału. Każdorazowo prane i odkażone. Docierają do Zamawiającego w estetycznym, hermetycznym opakowaniu, dzięki czemu zajmują mało miejsca i można je wygodnie przechować do momentu rozpoczęcia remontu.

Worki dostępne są w dwóch pojemnościach: 1 lub 2 tony. I odpowiednio o wymiarach 88x88x80 cm lub 96 x 96 x 115 cm.

Ich typowe przeznaczenie to wywóz odpadów typu:
- gruz, ziemia,
- odpady poremontowe,
- odpady zielone,
- pozostałe odpady powstające na terenie nieruchomości.


Kontenery na gruz i śmieci.

Dla osób o większych potrzebach oferujemy specjalistyczne kontenery. W naszej ofercie posiadamy kontenery o pojemności 3,5m3 i 5m3, o ładowności do 5 ton, a także większe o ładowności nawet do 15 ton.

To Ty decydujesz na co potrzebujesz kontener lub worek. Posiadasz odpady mieszane? Nie ma problemu dostarczymy odpowiedni model.

Kontener pojawi się we wskazanym miejscu już na drugi dzień po złożeniu zamówienia, a worek może trafić do Ciebie już nawet tego samego dnia. Możemy dostarczyć i odebrać w dogodnym dla Ciebie terminie.
Nie czekaj i zamów już teraz dzięki serwisowi e-worek!

 

Worki na gruz Gdynia© 2013 e-worek.pl - Sklepy internetowe CStore